לידר שוקי הון

אודות

לידר שוקי הון הינו הבנק להשקעות המוביל בישראל. במהלך השנים האחרונות ניהלה לידר את מרבית הנפקות החוב עבור חברות מדד תל אביב 35 המובילות וכן הנפקות מניות (IPO) של חברות רבות נוספות.
בין היתרונות הבולטים של לידר שוקי הון ניתן לציין כי היא מאגדת תחת קורת גג אחת את כלל השירותים הנדרשים עבור לקוחותיה בשוק ההון:

הברוקראג׳ של לידר פעיל בהיקפים של מיליארדי שקלים בחודש מול כל הגופים המוסדיים הישראלים והזרים הפועלים בארץ. חדר המסחר נבחר כחדר המסחר המוביל בסקר חדרי המסחר בקרב לקוחות ומשקיעים.
צוות בנקאות ההשקעות של לידר  פועל בסינרגיה מלאה עם מחלקת המחקר וחדר המסחר, כתוצאה מכך מעודכן באופן שוטף בהעדפות המשקיעים בכל זמן נתון ומאפשר התאמת מבנה עסקה אופטימאלי.
מחלקת המחקר של לידר הינה האיכותית והמוערכת ביותר בשוק המקומי. מחלקת המחקר מונה 5 אנליסטים המסקרים שורה ארוכה של חברות ובנוסף אנליסט מאקרו.
יעוץ משפטי פנימי בעל ניסיון רב של למעלה מ- 20 שנה בשוק ההון המלווה את כל פעילויות החברה.

השירותים שלנו

חברת החיתום

לידר הנפקות (1993) בע"מ הינה חברת חיתום מהמובילות בישראל. לידר הנפקות מוחזקת על ידי לידר שוקי הון (80%) והבנק הבינלאומי הראשון (20%).

לידר הנפקות מתמחה בגיוס הון וחוב באמצעות הנפקות ציבוריות ופרטיות:

  • ניהול, חיתום, ריכוז וייעוץ בהנפקות ניירות ערך;
  • הנפקות ציבוריות – מניות, ניירות ערך המירים ואגרות חוב;
  • הנפקות פרטיות;
  • הפצת חבילות ניירות ערך

בשנים האחרונות הובילה לידר הנפקות, כמנהל וחתם ראשי, הנפקות מניות וחוב בהיקפים של עשרות מיליארדי ש"ח עבור החברות המובילות במשק.

בתקופה זו, ביצעה לידר הנפקות את מרבית גיוסי החוב עבור חברות הנסחרות במדד ת"א 35 כחתם מוביל.

קשריה הענפים של החברה עם בעלי התפקידים המרכזיים בשוק ההון, בהם המנהלים ובעלי הענין בחברות המובילות במשק, משקיעים מוסדיים ואנשי מפתח בשוק ההון, מעניקים ללקוחותינו המוסדים גישה טובה ומהירה לפעילות ההפצה.

בין לקוחותיה של לידר ניתן למנות את קבוצת פז, שטראוס גרופ, קבוצת בזק, ביג מרכזי קניות, הראל ביטוח ופיננסים, גזית גלוב, הבנק הבינלאומי, קבוצת דלק, טאואר סמיקונדקטור, קבוצת עזריאלי, פתאל, שפיר הנדסה, הבורסה לניירות ערך, אפי נכסים, Silverstein, אלעד קנדה, Pennantpark, דלתא, כלל תעשיות, Max  (לאומי קארד) ועוד.


ברוקראז'

חדר המסחר מספק שירותי ברוקראז' לכלל הלקוחות המוסדיים המקומיים וכן לשלוחות של הבנקים הזרים בארץ. חדר המסחר של לידר נבחר זאת השנה השנייה ברציפות כחדר המסחר הטוב ביותר בישראל, בסקר נערך על ידי גלובס בקרב כל המשקיעים בשוק ההון המקומי.

ללידר שיתוף פעולה עם בנק ההשקעות הגלובאלי Jefferies בו לידר הינה ה- Introducing Broker של Jefferies בישראל.


מחלקת המחקר

מחלקת המחקר של לידר הינה מהמובילות והאיכותיות בשוק ההון הישראלי, ונהנית ממוניטין חזק.

ללידר צוות אנליסטים בעלי ניסיון רב בשוק ההון והתמחויות ייחודיות בתחומים שונים. צוות המחקר עובד בסינרגיה עם חדר המסחר, ליצירת ערך מוסף ללקוחות המוסדיים וגופי ההשקעה המובילים בישראל.

מחלקת המחקר של לידר מסקרת באופן שוטף את מרבית החברות הנסחרות במדדים המובילים של הבורסה. בין הענפים אותם מסקרת מחלקת המחקר נמנים ענף הפיננסים והביטוח, ענף הנדל"ן והמלונאות, אנרגיה וזיקוק, פארמה, תקשורת, כימיה, מזון וקמעונאות, טכנולוגיה, בטחון, תעשיה ומסחר.

למחלקת המחקר היכרות מעמיקה עם החברות המסוקרות וקשרי עבודה הדוקים עם כל גופי ההשקעה המוסדיים המובילים בישראל ועם משקיעים זרים.


טופ קפיטל

לידר טופ קפיטל הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מימון פרויקטים בנדל"ן. החברה מתמחה במימון פרויקטי מגורים, השלמת הון עצמי, מימון קבוצות רכישה והלוואות גישור לצורך השלמת רכישת נכסים.

סל שירותי החברה כולל את כל מרכיבי המימון הדרושים ליזם : השלמת הון עצמי, מסגרות אשראי לבנייה, ערבויות ופוליסות חוק מכר. חברת לידר טופ קפיטל בעלת רישיון מורחב למתן הלוואות (מס' רישיון 56447) על פי חוק הפיקוח על נותני השירותים הפיננסיים ובעלת היתר עסקה.

חברת לידר טופ קפיטל מעניקה ללקוחותיה מעטפת מימון כוללת עבור מגוון פרויקטים בנדל"ן מתחום המגורים, מסחר ומשרדים. פתרונות מימון החברה ליזמים כוללים פוליסות חוק מכר להבטחת כספי רוכשים, השלמות הון עצמי, מסגרות אשראי לבנייה והלוואות גישור לרכישת קרקע. בנוסף מעניקה החברה מימון לקבוצות רכישה מתחום המגורים, מסחר ומשרדים בכל היקפי האשראי ללא מגבלה.

חברת לידר טופ קפיטל רואה כערך עליון להעניק ללקוחותיה רמת שירות גבוהה, מהירה ויעילה בכל שלב של מימון הפרויקט. לקוחות החברה זוכים ליחס אישי צמוד ונהנים ממקצועיות צוות העובדים.

לאתר טופ קפיטל>>